Tajení identity vede k citovým deprivacím...

6. ledna 2009 v 22:09 | Sarrah |  Miluje Ferka Mumínka... konspirační teorie
... řekla jsem dnes svému bratrovi a řihodila cosi o tom, že citová deprivace se může projevovat i nemístnou agresí - převážně u dětí mladšího školního věku. Zařval na mě, že sestra si z něj dělá panenku na vyřvání a já na ponižování, když jsem řekla, že jsem to myslela upřímně, naštval se a zakřičel na mě:"... tím hůř!" a vztekaje se odběhl do pokoje...


Před nějakou dobou bylo strašně cool poslouchat rock, následoval hip hop a jak vidím stále se drží na špici, spolu s HSM a Jonas brothers, doufám, že se to tak píše... Já jsem se snažila být nekonfliktní a neodsuzovat nikoho za nic, natož za hudbu, kterou poslouchá, ač zní jako kočka tahaná za ocas... A tak dnes, kdy jsem plně vyspělá - pokud jste si mysleli, že se můj charakter vyvine a různá mentální postižení zmizí, mýlili jste se, hrdě přiznávám - poslouchám nehorázné kraviny... Pop, Edith, cikánské francouze- a to nemyslím vzhledem ke svým předkům Horváthovým jao diskriminaci, naopak obdivuji původní kočovný způsob života, francouzské vrahy, Elvise, Roisin Murphy, Coldplay - a ačkoli každý říka jaká je to s____a, přiznávám, Frames, Ellu Fitzgerald, Raye Charlese, Yael Naim a další, kterým se tímto omlouvám, že jsem je nevyjmenovala... Vzhledem k tomu, že teď už jsem naprosto shodila svůj hudební vkus, nikoho nepřekvapí, že jsem s úžasem objevila zpívající Carlu Bruni, kterou vážně obdivuji, je úžasná - úspěšná, krásná, finančně zajištěná a navíc umí zpívat a hrát na kytaru. Smekám. Má maminka nějak nemohla najít slov a po několika vteřínách lapání po dechu prohlásila:"...Je to prostě frajerka...". S čímž musím jen souhlasit.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarrah Sarrah | 6. ledna 2009 v 22:14 | Reagovat

A věděli jste, že si sama píše texty...

2 Adéll Adéll | 7. ledna 2009 v 15:33 | Reagovat

Nemám slov. Já tohle můžu, to snad víš.

A ohledně tvého k(r)oketování, nejdražší, nemyslím, že je nutné odnaučit cele koketování. Postačí odnaučit koketování s ošklivými .. ehm .. objekty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama