Tajemství...

21. listopadu 2008 v 21:06 | Sarrah |  Jarmila a Miloš
Do oken v nejvyšším patře pronikaly první paprsky slunce a ozařovaly tak ohromný prostor s velkou postelí přímo uprostřed. Na posteli se Camille trhavě probudila. Chvíli jí trvalo než se rozkoukala a přes bolest hlavy se posadila. Vedle ní se zavlnilo tělo celé schované pod přikrývkou, odkud právě vykoukl pramen tmavých vlnitých vlasů následovaný přáním dobrého jitra.

Camillem s úlekem zjistila, že je nahá a osoba ležící vedle ní také, ale není to Hodgins. Opatrně poodhrnula peřinu, pak se s ječením vymrštila a začala zmateně pobíhat po místnosti. Když se na ní překvapená hlava trčící z pod přikrývky udiveně podívala, Camille si uvědomila, že stále není oblečená. Popadla tedy první věc, kterou uviděla, natáhla si ji přes hlavu a s křikem se vyřítila z pokoje. Běžela přes celé horní patro až k soukromému apartmánu Kittie s Boothem.
Doběhla ke dveřím, zavřela oči a bez zaklepání vpadla dovnitř. "Kittie!" zavřeštěla, stále se zavřenýma očima. "Kittie! Pomoc! Pomoc! Pomoc!" Kittie se vynořila zpoza rohu, v rukou držela dva šálky kávy a s cynickým klidem pronesla, že už ty oči může otevřít. "Díkybohu, už jsem to nemohla vydržet." Potom ale jako by si vzpomněla, proč vlastně přišla, začala znovu zmateně ječet. Kittie si položila šálky kávy, protože si bystře všimla, že to bude na dýl." Pomoc, pomoc, pomoc!" Ječela dál bezmyšlenkovitě Camille ovšem teď už s hlavou pod polštářem. Mezitím se Kittie stihla obléct a uvařit snídani, Booth vylezl s kartáčkem na zuby s koupelny, a když viděl křičicí Camille zeptal, zda má krizi identity nebo zjistila, že není Kelt...
Kittie popošla ke své přítelkyni:"Tak co se stalo tentokrát?!
Bombardace v Iráku?". Camille zavrtěla hlavou.
" Jidáš není Ježíšův bratr?" další zavrtění provázené Boothovým pohoršeným pohledem.
" Kelti neobjevili Ameriku?" opět odmítavý postoj.
" Irové se začali bavit s Němci?" stále beze změny.
"Jindřich nebyl hezký?" nic.
"Umřel Elvis?" Camille zvedla hlavu.
"Došlo ti kafe?" pořád tam jen seděla.
"Tak co se stalo ?" vzdala to nakonec Kittie. Booth už měl snědenou svou snídani a vyzývavě hypnotizival i Kittinu porci. "Já, já, já se vyspala s Matoušem." vyhrkla Camille a Boothovi zaskočila právě dojídaná vejce. "Cože si se?!" vykoktal ze sebe. Camille pokývala hlavou a zase začala křičet. "Musím odjet." řekla, když se trochu uklidnila. "Kam?!" zeptala se Kittie. "Do Mexika." pronesla rozhodně Camille. " V tomhle?!" prohodil mimochodem Booth, který jim nechtěl do debaty zasahovat. Obě ženy se podívaly na Camillino tričko s velkým nápisem I'm a virgin. Camille zrudla a prosebně se podívala na Kittie, která pohotově otevřela skříň a vytáhla z ní pár kousků oblečení pro Camille. Ta ho popadla a bez rozloučení vyběhla.
O pár minut později už seděla v taxíku s náhradními doklady a kreditkou v kabelce. Koneckonců, co nemá, nepotřebuje, a i kdyby může si to koupit. Po cestě na letiště vytočila Hodginsovo číslo, měl bohužel schránku, zanechlal mu krátký a jednoznačný vzkaz:"Jsem germán. Vyspala jsem se s Matoušem. Už to nikdy neudělám. Miluju tě. Jsem v Mexiku. Nevolej."
Matouš měl od rána špatný pocit. Třeštila mu hlava, probudil se v cizím pokoji s cizí ženou, která mu následně ukradla tričko a s jekotem někam zmizela, a teď se u baru jeho otec baví s nebezpečně vyhlížejícím mužem.
Aby řekl pravdu Matouš měl okno, nepamatoval si, kdy je, jak se tam dostal, ani s kým, natož vědět jména osob, které ho zdravily. Chvíli bloumal chodbami a snažil se vzpomenout si na jména svých známých. "Petra" hlásil mu mozek, ale Matouš si nemohl vzpomenout ke komu si má jméno přiřadit. "Petra, Petra, Petra..." opakoval si dokola. Najednou uslyšel ženský hlas:"Tak tady jsi. Můžeš mi říct, kde jsi byl celou noc?!". "Petra!" rozpomněl si najednou jeho mozek a vzápětí mu vyslal velké množství informací vázajících se k této osobě, mimo jiné i to, že je s ní zasnoubený. Do tohoto vzorku mu moc nepasovala bruneta, která mu dnes ráno utekla s oblíbeným tričkem. "Kde máš triko?" vyhrkla Petra, když došla k Matoušovi. Matouš pokrčil rameny, to v podstatě nebyla lež, protože opravdu nevěděl, kde je jeho tričo teď. Petra se na něj pohoršeně podívala a káravým tónem ho začala poučovat o tom, že pít se nemá, protože člověk potom ztrácí soudnost, a tak dále, a tak dále... To už Matouš neslyšel, jeho mysl se upnula k viděni šumivého aspirinu a pár sklenicím piva.
A teď se ocitl před svým otcem a oním mužem. Popošel k nim, stále ještě bez trika. Tmavovlasý muž se pro sebe usmál a podal Matoušovi účtenku z čistírny, do které nechala Camille triko odvézt. Miloš se na svého syna usmál a optal se ho jakou měl noc. Matoušovi se zdálo, že ti dva před ním vědí víc než on sám, takže se rozhodl, že nebude nic skrývat a prostě se zeptal, co udělal. Miloš s mužem se začali smát, muž poukázal, významně se poušklíbl, na účtenku a Matoušovi se vše začalo vracet. Hluboce polkl a zeptal se:"A ví to Petra?" Miloš pokrčil rameny."Ale řekl bych, že ne." a hodil pohledem směrem k bazénu, kde se v zástupu seřadily Jarmila, Petra, Růžena a Květa, a vybíraly si nejlepší místa pro slunění. Petruška se otočila na svého snoubence, který jí věnoval zářivý ač unavený úsměv. Poté se naklonil k obou přítomným a šeptem poznamenal:"Doufám, že to může zůstat jen mezi námi."
Jarouš se kradl opuštěnou chodbou a při každém kroku bolestivě sykl. Ten noční otcův výprask ho zmohl, a co víc potupil před Christianem. Ke svému údivu to Christianovi nevadilo, a tak se plížil k jeho pokoji. Zaklepal na dveře, ty se pootevřely a úzký pruh světla tak osvětlil jinak tmavou chodbu. "Jaroush?" ozval se tichý hlas. Jarouš se usmál svým svůdným pohledem a vešel do pokoje...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adell Adell | Web | 21. listopadu 2008 v 21:22 | Reagovat

Kamilo, začínám se strachovat o tvoje zdraví. Tolik článků v tak krátké době.....

2 kittie kittie | 22. listopadu 2008 v 0:04 | Reagovat

Jsem na tebe pyšná. A Booth taky. A Podgi bude taky. Všichni jsme na tebe pyšní.

3 Sarrah Sarrah | 25. listopadu 2008 v 20:21 | Reagovat

to Adell:Já jsem si taky říkala, že na mě je to až moc. Taky si teď dávám pohov, ale myslím, že jsem byla zasažena tou nemocí...

to Kittie: I Podgi!

4 Pepcha Pepcha | 26. listopadu 2008 v 19:45 | Reagovat

I´m a virgin! Dotaz: má Matouš cokoli společného s Davidem kromě toho trička? Proč jen trička s potiskem nejsou můj styl? A proč ty nejlepší jsou pro kluky? (Ten reasons for coming to Poland...)

5 Sarrah Sarrah | 26. listopadu 2008 v 22:37 | Reagovat

Nemá! Nemá! Ještě, aby.. Teda kromě toho trička...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama