Pour Trin..

6. června 2007 v 19:32 | Sarrah |  Vzkaz na skle... vlastní tvorba
Povídka s věnováním, proto taky konči jak končí, já bych to napsala jinak od časti kdy zmizí ze studia... Ale to bych kačence nemohla udělat... Takže nebuďte moc kritičtí a nebijte mě... P.S: Předem se omlouvám za použité vulgarismy...je jich tam docela dost...

.... A dnes máme tu čest pozvat si k nám do studia hvězdu moderní pop music... Ano přátelé, hádáte správně- úspěšný, sedmnáctiletý, tmavovlasý mladík- idol dívčích srdcí- Mark Stringini.
- "Vítám tě ve studiu Marku." uvádí sympatický moderátor ve středních letech, Ben Randon, rozmazleného puberťáka.
- "Tě péro vole, sem sem jel skoro hodinu... Ty voe to byl vopruz, sme s limuzínou uvízli v zácpě... No ale Bene, tak proč tu vlastně sem..! Doufám, že ne kvůli tý posraný písničce s mym fotříkem ?!" prohodil tázavě Mark, přičemž se na Bena ani nepodíval, neboť ho velmi zaměstnával dekolt dívky sedící v první řadě. A hned plynně pokračoval, stáčeje při tom ruku do symbolu telefonu a mrknutím oka dávaje najevo, že by měl zájem. " Víš který- ta pro toho posr... idiota!!
Ben se zjevně jeho monologem nenechal vyvést z míry a tak mu s nilým úsměvem odpověděl, že je tu opravdu kvůli té písničce.
- " No víš Bene.." prohodí otrávěenš Mark: " Tak přesně kvůli tomu sme se vlastně přestěhovali do A meriky, páč já si myslim, že muj fotřík měl už plný zuby toho, jak se mu v Německu pořád smáli a srovnávali ho s tím, no s tím Kaulitzem! To vod nich nebylo hezký!! Muj fotřík zpívá daleko líp než ten čurymrd- si ho měl vidět za mlada, dyk von vypadal jako ženská.. nekecám, ještě kozičky mu chyběly, a normálně dal bych si říct vole..Mmmmm.. No ale zpátky k tématu, tak právě proto se fotřík rozhod napsat a nazpívat tu písničku- chápeš?!"
- " Abych řekl pravdu, tak ani moc ne.." se sebezapřením pronesl Ben. Nicméně Mark se rozhodl nenechat nic náhodě, takže se jal to Benovi vysvětlovat..... Po půl hodině začaly pomalu usínat fanynky... Po hodině usnula i ona slečna s velkým dekoltem.... A po půldruhé hodině to vzdal i Ben, přičmž přemítal o nedostatečných vyjadřovacích schopnostech, slovní zásibě a logopedických klinikách. Z jeho úvahy ho vytrhlo náhlé ticho. Ben měl asi pět vteřin na to aby se zorientoval a uvědomil si, že Mark zřejmě zkočil. Nicméně se rozhodl vzít osud svého pořadu do vlastních rukou a až do konce Marka nenechal promluvit. Když se s ním loučil vlídnými slovy, která nebyla tak uplně upřímná :"BYl to opravdu obohacující rozhovor.", zeptal se ho jestli by mu nevadilo zazpívat tu písničku, samozřejmě spolus otcem, jelikož ten už čeká v zákulisí... Na to mark odpověděl :" A proč si mi to kurva neřek dřív." ale souhlasil. Proto pro diváky nebylo překvapením, když se před nimi objevil 45 letý, blonďatý!, Richie Stringini. A něco začal zpívat svým nepřirozeně vysokým hlasem, k čemuž se pochvíli přidal Mark se svým basem. Vytvořili dokonalýž kakofonický nesouzvuk. Diváci tleskali, pískali, řvali a doufali, že to brzy zkončí. Zkončilo.
Při odchodu ze studia řeklů Richie Markovi:" Řekl jsi to pěkně synku.." A sundal si paruku, pod kterou se objevila kštice černých vlasů. Mark se na něj podíval hnědozelenýma očima : " Promiň tati." tiše špitl a objal ho. Před ateliérem stála krásná žena. Byla velmi draze oblečená a její dlouhé černé vlasy jí dopadaly na černé sáčko, které zakrývalo vršek minišatů sahajících (ztěží!) do půli stehen. na nohou měla černé punčochy ( s podvazky samozřejmě..) a vysoké černé kozačky od Diora. Na dva píchozí se mila podívala. Mark se osmělil a s nadějí v hlase se jí zeptal: " Tak co mami?!" Žena se na něj naštvaně podívala a pak se otočila k Richiemu: Bille! To někdy nemůžete dát normální rozhovor?!" Bill se jen lhostejně usmál, jenomže úsměv z jeho tváře rychle zmizel, jelikož žena vlepila jejich milovanému synovi facku. " No Seleno!!" řekl zhnuseně Bill. Pak sle zřejmě pochopil, protože dodal:" TAk dobře, možná jsme to trochu přehnali, promiň." A nenápadně přitom kopl do marka, který stál a nevěřícně na ně ( s otevřenou pusou) zíral. "Coože.. Aha, tak teda promiň mami." Selena se usmála a nasedla do černé limuzíny. Když v jejíchútrobách docela zmizela zeptal se Mark :" Omluvit! Za co?!" Bill jenom pokrčil rameny a následoval Selenu. mark chtěl ještzě něco říct, ale naštěstí si to rozmyslel a zapadl za nimi. Když jejich limuzína zajela do soukromé rezidence na Manhattanu a oni zmizeli z očí společenského života.Mohli alespoń chvíli žít jako normální rodina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 spravce spravce | 7. června 2007 v 14:20 | Reagovat

Konecne sem vas nasel,obe dve...spravce@site

2 Sarrah Sarrah | 7. června 2007 v 17:21 | Reagovat

Qu'a?!

3 trinitys trinitys | Web | 7. června 2007 v 20:38 | Reagovat

pekneee...dekuju dceruskooo...a chci dalsi dil i kdyz je to jedorazovka:DD

4 Sarrah Sarrah | 7. června 2007 v 20:51 | Reagovat

Nebude, nechce- i když možná.... Ne... Tak něco jinýho, taky možná...ne... Ale určitě pro tebe ještě něco někdy napíšu... možná...ne...

P.S: Pokud vy ti někdo říkal, že je to hodně nejasná odpověď tak mu nevěř!!

5 Adell Adell | Web | 10. června 2007 v 19:55 | Reagovat

Jo dobrý .. akorát jsem ten konec naprosto nepobrala ×Đ To víš, my troěku pomaljší .. kryplana, debila mco se pět let nemyla .. :) Já fakt nvm .. Ale rozhodně to dobře ,zkončilo' ×Đ Kolik ti je, sim tě ? :)))

6 belinda belinda | 15. června 2007 v 19:30 | Reagovat

kamilko, doufam, ze zkoncilo byl umysl a ztěží taky. jinak je to eh? pjekné! pusinka...

7 belinda belinda | 15. června 2007 v 19:30 | Reagovat

kamilko, doufam, ze zkoncilo byl umysl a ztěží taky. jinak je to eh? pjekné! pusinka...

8 Sarrah Sarrah | 22. června 2007 v 20:03 | Reagovat

Vám se snad nelýbylo slovo zkončit?! Vi mnje stéle uďyvujete...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama