Na konci světa

24. května 2007 v 17:41 | K filmu net- nějaká úžasná nepodepsaná osoba..
Ha a to není fér, za maminkou nezajede ( fracek jeden nevychovanej..) a do bordelu si klidně jde.. No nicméně ti, které můj úžasný milovaný synáček pozval, už film viděli ( třeba Tomáš Baldýnsky- taky svině..) takže mohli napsat pěkně doslova o čem je.... Nebudu nikoho klamat svými, "pravdivými", informacemi, které jsem se svou lámavou angličtinou přeložila..

V pokračování filmu PIRÁTI Z KARIBIKU: TRUHLA MRTVÉHO MUŽE, který v roce 2006 lámal rekordy, nacházíme naše hrdiny Willa Turnera (Orlando Bloom) a Elizabeth Swannovou (Keira Knightley) v okamžiku, kdy se přidali ke kapitánu Barbossovi (Geoffrey Rush) a zoufale pátrají po kapitánu Jacku Sparrowovi (Johnny Depp), aby ho osvobodili z pasti ve skříňce Davyho Jonese, která mu zatemňuje mysl - zatímco strašidelná loď duchů Bludný Holanďan a Davy Jones, pod kontrolou Východní indické obchodní společnosti rozsévají zkázu všude po sedmi mořích.

Období pirátů se blíží ke svému konci, ale dosud nebyla vyřešena konečná rozepře. Will Turner se plaví na daleký východ, aby našel magické mapy, které mu pomohou najít skříňku Davyho Jonese a zachránit svého přítele Jacka Sparrowa. Jacka zachrání, ale… Davy Jones, lord Cutler Beckett, zuřivý asijský pirát Sao Feng a starší kapitán James Norrington zformovali nepřátelské spojenectví, které ohrožuje Jacka Sparrowa, Willa Turnera, Elizabeth Swann, jejich nového přítele kapitána Barbossa a všechny piráty na světě. Aby dosáhl vítězství, musí Jack se svou posádkou plout mimo okraj mapy, do nezmapovaného teritoria sedmi moří. Na Shipwreck Island (Ostrov vraků), až na konec světa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarrah Sarrah | 7. června 2007 v 20:55 | Reagovat

Krásné že?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama