At the World's end

6. března 2007 v 19:40 | Sarrah
Piráti z Karibiku At the World's End aneb v češtině na Konci světa, je zatím posledním z z filmů... Mohla bych psát, že je to absolutní novinka, a že mám nejžhavější zprávy.. Je pravda, že do kin se Piráti podívají až v květnu ale nejsou ani žhavým drbem ani novinkou, ale očekávaným trhákem provozců kin i diváků... Nebudu se ani zmiňovat o tom, že jsem měla tu čest a viděla jsem něco o filmu.. Upřímně řečeno zkoušela jsem to ale na konec jsem to stejně vzdala a zamířila na již osvědčenou stránku www.deadmentellnotales.com . Taakže pokud někdo chce zjistit něco víc než mu poskytnu já ať neváhá a zamíří tam, stránka je původně orientovaná jen na dvojku, tak taky napovídá název Xo)), ale najdete tam i doplněnou jedničku a trojku a já doufám, že brzo i informace o čtyřce.. Xo))))
tak už to dál nebudu rozvádět a tak jdu rovnou k věci, z již zmíněné stránky jsem přeložila, alespoň základní informace o trojce.. Tak tady jsou..:
"At World's End, Na Konci Světa je třetí a prozatím poslední díl pirátů z karibiku. Momentální trilogie začala Prokletím Černé perly a pokračovala přes Truhlu mrtvého muže až Na Konec Světa. V obou dílech exceloval herec Johnny Depp, který ztvárnil roli kapitána Jacka Sparrow...
Zatím vám nemůžu říct nic konkrétního, protože se prakticky nic nedá zjistit, ale www.movies.com uvedly: Čas pirátství se krátí, ale jeden rozhodující moment nás ještě čeká.. ( taky se vám zdá jako by citovaly kousek z dvojky: čas pirátství se krátí, bílá místa na mapě se zaplňují..njn nikdo není dokonalý..) Lord Cutler Beckett, Davy Jones a Admirál ( oni toho hajzla povýšili!!) James Norrington mají zlé úmysly s Kapitánem Jacka Sparrowem, Willem Turnerem, Elizabeth Swann ( neboli Bětkou Labuťovou) a jejich novým "přítelem" Kapitánem Barbosou. Objevující se vítězství, jim může překazit jen Jack, který by odvezl svou posádku na nezmapované území za okrajem mapy... Za sedm moří...
Jack, Elizabeth a Barbosa budou bojovat za záchranu svobodných pirátů na světě. V obrovském rozhodujícím boji zemře také velmi obávaný pirát kapitán Sao Feng. ( A kdo to jako je ten "obávaný pirát Sao feng"?!)"

V trojce se objeví většina postav z dvojky, například náš dobrý známý Bludný Holanďan i s jeho zatracenou posádkou. Objeví se i nové postavy- bydlištěm ze Singapuru nebo z bandy kapitána Sao Fenga.... Takže ať se těšíte na Jacka, Willa, Elizabeth (pour Mathieu), Gibse nebo na nějakou z nových postav, rozhodně vás trojka nezklame!!!
A aby toho nebylo málo vkládám sem ještě český článek o trojce Pirátů, mimochodem prakticky vůbec neshoduje s těmi anglickými- taková malá kuriozitka..:
Elizabeth je unesena orientálním pirátem Sao-Fengem. Mezitím vychází na povrch řada dalších potíží a ještě se musí přichystat další záchranná výprava.

Další informace: S hrdiny se vidíme velmi pravděpodobně naposled. Místo poslední bitvy, kde se kapitán Jack Sparrow, kovář Will a jeho družka Elizabeth utkají se všemi starými známými z jedničky a dvojky - těmi budiž například Norrington, Beckett a Jones, ale nebude samozřejmě chybět ani Barbossa Geoffreyho Rushe a ve dvojce nově do pirátského vesmíru vhozený Stellan Skarsg?rd alias Bill Turner. Postav tedy bude přehršel a finální boj o Sedm moří vskutku velkolepý. A aby to bylo zakončení se vším všudy, tedy absolutně stylové podle všech žánrových pravidel a diváckých předpokladů, dobro se zlem se utká na duchařské lodi ne náhodou připomínající Titanic. Parní stroj na hýřivé barvy, atraktivní lokace, sympatické postavy a z toho plynoucí popcornový mamon řídí i potřetí Gore Verbinski, šikovný to chlapík, který se díky zprvu nenápadnému remaku Kruhu dostal do hodně výsadního postavení mezi současnou režijní hollywoodskou smetánkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama