Johnny Depp- alias Jack Sparrow

11. listopadu 2006 v 20:03 | KaK
Jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu , než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.
Se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo jen tak tak dva roky (rozvedli se v roce 1985).
Během natáčení poznal i herečku Wionu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever". Johny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě.
Dne 24. 5. 1999 se mu v Paříži narodila dcera Vanessina Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová s níž se rozhodl žít ve Francii . A ta už mu snad zůstane... Doufám..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adéll adéll | E-mail | Web | 22. listopadu 2006 v 11:46 | Reagovat

Hm..Johnny je good..víme svoje ,D P.S napsalas ho s jen s jednim n !! Asi umře ,D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama